Polityka prywatności


Subskrypcja Newslettera
Subskrypcja portalowego newslettera wymaga wypełnienia obowiązkowego pola „adres e-mail”. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Użytkownik ma prawo odwołać subskrypcję wypełniając pole e-mail i klikając przycisk wypisz.

Niepożądane wiadomości e-mail 
Serwis Avia Club Poland
 nie wysyła do swoich zarejestrowanych odbiorców niechcianych wiadomości (spam). Nie udostępniamy, ani nie sprzedajemy list mailingowych.

Mechanizm Cookies 
Mechanizm Cookies nie jest wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach serwisu ani śledzenia ich nawigacji. Mechanizm ten stosujemy jedynie do zapamiętywania - na czas sesji parametrów nawigacyjnych.

Wyłączenie Odpowiedzialności 
Prosimy o dokładne przeanalizowanie dokumentów które udostępniamy gdyż mogą one nie być stosowne do Twojej sytuacji, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Serwis Avia Club Poland nie bierze odpowiedzialności za ewentualne obraźliwe komentarze, naruszające czyjąś godność osobistą. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zamieszczone reklamy.

Logo (Prawo autorskie)
Nasze loga są chronione prawami autorskimi i ich bezprawne wykorzystanie w celach komercyjnych bez naszej zgody jest niedozwolone. Możesz swobodnie korzystać z naszych logotypów i nazwy jeśli odnosi się ona do oficjalnego bloga Avia Club Poland, której właścicielem jest klub Avia Club Poland. Jeżeli nie akceptujesz tych zasad nie używaj naszych znaków graficznych w żadnym celu.

 Prawo właściwe
Niniejszy blog internetowy jest prowadzony przez podmioty polskie. Korzystanie z niniejszego bloga  podlega prawu polskiemu. Jakiekolwiek działania prawne odnoszące się do dostępu, użycia lub pobierania materiałów z niego i ich dalszej eksploatacji będą rozstrzygane przez organ właściwy w siedzibie właściciela.
We wszystkich sprawach dotyczących korzystania z blogu internetowego mają zastosowanie odpowiednie, przepisy prawa obowiązujące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 
Osoby naruszające przepisy prawa oraz warunki korzystania z niniejszego portalu ponoszą pełną odpowiedzialność za takie działania.

Zdjęcia & Grafika
Niektóre zamieszczone na stronie, (blogu) zdjęcia nie należą do Avia Club Poland; zostały umieszczone wyłącznie w celach edukacyjnych bądź dokumentalnych, informacyjnych, naukowych. Jeśli jesteś posiadaczem praw autorskich do któregoś ze zdjęć i nie życzysz sobie, aby były umieszczone na tym blogu proszę o kontakt korzystając z formularza kontaktowego który znajduję się na głównej stronie bloga.

 Ideologia
Niniejsza strona jest serwisem czysto dokumentalnym i poświęcona jest wyłącznie aspektom technicznym oraz historycznym niemieckiej technologii z lat 1933-45 i podobnie jak jej autorzy nie ma nic wspólnego z ideologią faszystowską i nazistowską. Materiały umieszczone na stronie takie jak zdjęcia, symbole, rysunki i znaki graficzne zawierające treści nazistowskie mają jedynie znaczenie informacyjne i historyczne. Niniejsza strona nie służy żadnej ideologii politycznej, jest serwisem wyłącznie dokumentalnym. Nie jest narzędziem służącym do wymiany wiadomości ideologicznych między neonazistami i faszystami, ani narzędziem ich kontaktu.

Avia Club Poland - Prawa autorskie
Zabrania się umieszczać, przesyłać, publikować, ani udostępniać w jakikolwiek sposób treści tej strony, w tym obrazy i nagrania transmitowane na żywo lub video oraz materiały. Kary naruszenia praw autorskich: Poprzez powielanie, publikowanie lub redystrybucję dzieł właściciela praw autorskich, bez zezwolenia, może być naruszające z ustawy o prawie autorskim i praw pokrewnych z dnia 4 lutego 1999 r publikator DzU. 1994 nr24,poz.83

 You Tube
Niektóre filmy oraz materiały zostały udostępnione tylko i wyłącznie w celach edukacyjnych i naukowych.
Żaden z prezentowanych materiałów na You Tube nie jest hostowany na serwerach Avia Club Poland. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach itp. itd. oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały.

 Opracowania & Posty
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości publikacji mojego autorstwa (tekstu, zdjęć oraz filmów) bez mojej pisemnej zgody
Avia Club Poland

 Blog ACP
Administracja Avia Club Poland nie odpowiada za materiały umieszczane lub wysyłane do opublikowania oraz opublikowane na stronie Avia Club Poland
aviaclubpoland.com jest domeną klubu Avia Club Poland.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
All rights reserved. Copyright © 2015
Uwaga: Serwis Avia Club Poland zastrzega prawo do ewentualnych zmian w polityce prywatności.